Jakie partie ciała można poddać zabiegowi z użyciem urządzenia dermapen?

Wiosna i lato rządzą się własnymi prawami. To właśnie w cieplejsze dni kobiety chętnie ubierają zwiewne sukienki i odsłaniają więcej ciała. W bikini na plaży również pragną ładnie się prezentować. Z pomocą może im przyjść seria zabiegów wykonywanych przez profesjonalistów przy pomocy maszyny dermapen.

Niewielkie urządzenie, wielka moc!

Dermapen jest innowacyjnym urządzeniem przypominającym pióro lub długopis. Zawiera 12 igieł służących do nakłuwania wybranych obszarów na ciele. Dermapen efekty zaskoczyły już niejedną klientkę, dlatego zabiegi mezoterapii igłowej są coraz bardziej popularne. Można je wykonać na wielu partiach ciała: twarzy, szyi, dekolcie, udach, brzuchu, dłoniach pośladkach, a nawet na skórze głowy. Z dermapen efektami każda kobieta natychmiast zapomni o kompleksach. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. W zależności od obszaru, na którym kosmetyczka wykonuje nakłucia, pozytywne skutki zabiegu pojawią się nawet po kilku dniach.

Dermapen efekty, które wprawiają w zdumienie

Powodem szybkiej reakcji skóry na dobroczynne działanie tych zabiegów jest nie tylko spowodowanie jej niewielkich uszkodzeń, ale również posmarowanie jej w trakcie terapii emulsją, w której skład wchodzą liczne substancje odżywcze i witaminy. Dzięki licznym nakłuciom preparat wnika w głębsze warstwy skóry, dzięki czemu dermapen efekty są jeszcze bardziej spektakularne. Płytsze zmarszczki staja się niewidoczne, a rozszerzone pory ulegają zwężeniu. Następuję znaczna redukcja szpecącego cellulitu. Dodatkowo kobieta może pozbyć się brzydkich blizn i znamion. Skóra jest bardziej nawilżona i nie ulega już nadmiernemu wysuszeniu. Natomiast dzięki przeprowadzeniu zabiegu na głowie panie na długo zapomną o nadmiernym wypadaniu włosów i znów będą cieszyły się gęstą, lśniącą, piękną czupryną.

Dermapen efekty warte każdej ceny

Tego rodzaju zabiegi niestety nie należą do najtańszych. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę, że kosmetyczki rekomendują wykonanie kompleksowej terapii podczas kilku spotkań w gabinecie. Ich ilość uzależniona jest oczywiście od indywidualnych problemów skórnych klientki. Trzeba jeszcze mieć na uwadze, że cena jednego zabiegu, w zależności od obszaru ciała, popularności gabinetu oraz miasta, wahać się może od 400 do nawet 1000 zł. Finanse nie odstraszają jednak zagorzałych fanek tych popularnych zabiegów. Dermapen efektami można przecież cieszyć się przez wiele miesięcy i ewentualnie na kolejne wizyty w gabinecie odłożyć odpowiednią ilość pieniędzy. Czego kobiety nie robią dla swojej urody?