Biżuteria do pracy i na letnie wyjście

Biżuteria to nie tylko uzupełnienie stylizacji na specjalne okazje. To również idealne wykończenie stylizacji codziennych. Jak dobrać kolczyki do pracy i na letni spacer?

Gustowna elegancja

W pracy bardzo często spotykamy się z dress codem, który jest bardzo rygorystycznie przestrzegany, co nie znaczy, że uniemożliwia noszenie biżuterii. Umiejętnie dobrana biżuteria będzie wyglądała gustownie i elegancko i nie będzie elementem stylizacji, który natarczywie rzuca się w oczy.

Niewielkie kolczyki z kamieniami na sztyfcie to idealne uzupełnienie biurowej elegancji. Dzięki kamieniom można dobrać kolorystycznie kolczyki do każdej stylizacji nie unikając koloru, a jednocześnie zachowując elegancki umiar.

Wybierając kolczyki z kamieniami do pracy warto postawić na kamienie szlachetne. Niebieski szafir wygląda niezwykle elegancko w połączeniu z klasycznym granatowym, szarym czy czarnym strojem. Równie elegancko będzie się prezentował w połączeniu z białą bluzką koszulową, która jest świetną baza do wielu stylizacji.

Wybierając szmaragd czy zielony szafir można rozjaśnić stylizację w klasycznych szarościach. Dzięki kolczykom z kamieniami szafiru stylizacja będzie wydawała się lekka, świeża i elegancka.

Białe i przezroczyste kamienie szlachetne, takie jak diament, biały szafir czy perły to uzupełnienie każdej stylizacji. Kolczyki wyglądają z klasą i gustownie. Trzeba jednak pamiętać, że wybierając kolczyki z kamieniami do pracy dużo korzystniej jest wybrać za małe kolczyki, niż odrobinę za duże.

Do letniej stylizacji

Lato rządzi się własnymi prawami. Letnie stylizacje są delikatniejsze, bardziej subtelne, a jednocześnie można pozwolić sobie na więcej luzu i szaleństwa. Wybierając kolczyki z kamieniami do letnich sukienek warto przyjrzeć się kamieniom naturalnym.

Topaz w magnetycznym niebieskim kolorze pięknie komponuje się z białą sukienką. Dobierając do stylizacji łańcuszek z delikatną zawieszką oraz klika delikatnych zestawów korali na rękę z topazu można stworzyć delikatną, letnią stylizację.

Mokait w kolorach ziemi będzie idealnym uzupełnieniem letniej stylizacji w delikatnych beżach czy zieleniach. Kolczyki z kamieniami mokaitu, które będą długie i zwisające idealnie sprawdzą się w stylizacji boho. Dobierając do stroju modny kapelusz oraz plecioną torebkę można stworzyć stylizację, która sprawdzi się na plaży oraz wieczornym spacerze.

Kolczyki z tanzanitem dostępne są w ofercie Salonie jubilerskim LARU.