Nieśmiertelnik z grawerem w roli prezentu

Prezenty – czy to urodzinowe, czy imieninowe bądź wręczane z jeszcze innej okazji – powinny być oryginalne. Takie banały jak bukiety kwiatów, kubki lub książki lepiej sobie odpuścić, zwłaszcza gdy chce się uszczęśliwić naprawdę bliską osobę. Nieśmiertelnik z grawerem na pewno zaskoczy ją znacznie bardziej. To świetny pomysł na prezent dla każdego.

Nieśmiertelniki dla młodych osób

Młodzież lubi wszystko to, co nowoczesne i zarazem modne. Nastolatkowi lepiej więc nie proponować typowego modelu starodawnego nieśmiertelnika, a zamiast tego zaskoczyć go kompletem dwóch blaszek zawieszonych na cieniutkim srebrnym łańcuszku. Minimalizm jest teraz na topie. Powinien wyrażać się nawet w dodatkach.

Dla osób młodych jeszcze ważniejszy od wyglądu może okazać się przekaz, jaki będzie nieść ze sobą nieśmiertelnik. Na pewno warto zastanowić się chwilę nad tym, co się na nim umieści. Grawer powinien być ściśle powiązany z samym solenizantem.

Nieśmiertelniki dla wymagających kobiet

Nieśmiertelniki z grawerem zdecydowanie najczęściej noszone są przez panów, ale jednak ich producenci coraz częściej próbują walczyć z tym utartym schematem. Wykonują niezwykle kobiece dzieła, które z daleka wyglądają niczym luksusowa biżuteria. Z powodzeniem zastępują tradycyjne naszyjniki i wisiorki.

Aby nieśmiertelnik z grawerem nabrał bardziej eleganckiego i kunsztownego wyglądu, najlepiej wykonać go po prostu ze złota – a jeszcze lepiej z 24-karatowego złota. Każda kobieta lubująca się w biżuterii na pewno od razu się nim zachwyci i błyskawicznie założy go na swoją szyję, zyskując oryginalny, a zarazem elegancki dodatek do dziennych i wieczorowych stylizacji.

Nieśmiertelniki dla odważnych mężczyzn

Nieśmiertelnik od zawsze był jednak atrybutem nieustraszonych mężczyzn i do dziś kojarzony jest z odwagą oraz męską siłą. Panom warto więc podarować coś zbliżonego do nieśmiertelników noszonych przez członków amerykańskiej armii – ich kult wciąż nie przemija.

Tradycyjne nieśmiertelniki grawerowane tworzone są z podwójnych blaszek wykonywanych ze srebra, które zawiesza się na łańcuszku obejmującym cały sznur małych kuleczek. Są lekkie, a mimo tego bardzo efektowne. Świetnie wyglądają nawet w połączeniu ze zwykłymi dżinsami i t-shirtami.

Nieśmiertelniki z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl.