Ile kosztuje zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa jest współcześnie prawdziwym wybawieniem dla kobiet posiadających ciemne i gęste owłosienie. Pozwala cieszyć się gładkim ciałem po kilku sesjach na długie miesiące, a nawet lata. Ile kosztuje taki zabieg i gdzie najlepiej go przeprowadzić?

Taniej nie znaczy lepiej

Wśród osób oferujących usługi z zakresu kosmetyki bez trudu znajdziemy osoby, które wykonują zabiegi „na czarno”, po drastycznie obniżonych cenach. Jakość zabiegów depilacji laserowej u takich osób może być jednak wątpliwa. Wynika to stąd, że sprzęt do depilacji jest kosztowny, a do jego użytkowania potrzebne jest specjalistyczne przeszkolenie.

Jeśli spotkasz się z ceną za usługę depilacji tańszą kilkakrotnie niż w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej www.esteti-med.pl, to możesz mieć poważne wątpliwości co do jakości tych usług. Zastanów się czasem, czy dla zaoszczędzenia kilkuset złotych jesteś gotowa zrobić sobie krzywdę i zafundować na przykład poparzenia lub przebarwienia skóry.

Jakość w profesjonalnym gabinecie

W gabinecie Esteti-Med istotną kwestią jest samopoczucie pacjentek i zadowolenie z wykonanej usługi. Dlatego zanim zapiszesz się na zabieg, osoba przyjmująca zapis poinformuje dokładnie o przeciwwskazaniach oraz da dokładne instrukcje dotyczące tego, których leków czy ziół nie powinnaś stosować na kilka dni przed zabiegiem. To istotne, aby nie dopuścić do niebezpiecznych powikłań.

W Esteti-Med możesz śmiało prosić o zaprezentowanie kwalifikacji osoby przeprowadzającej zabieg, czy certyfikatu potwierdzającego najwyższą jakość urządzenia laserowego. Te informacje znajdziesz też na www.esteti-med.pl. Są to drobiazgi, które świadczą o najwyższej jakości wykonywanych usług.

Czy stać mnie na profesjonalny zabieg?

Ceny zabiegów depilacji laserowej różnią się między sobą ze względu na miejsce depilowania. Duże obszary jak nogi są stosunkowo droższe, niż pachy czy wąsik. Dodatkowo należy policzyć ceny zabiegu pomnożone 6-10 razy, ponieważ mniej więcej tyle zabiegów potrzeba, aby całkowicie pozbyć się owłosienia na długo.

Choć ceny za pojedynczy zabieg od 100 do nawet 600 złotych wydają się być ogromne, to Esteti-Med oferuje bardzo korzystne promocje. Korzystając z nich masz szansę pozbyć się niechcianego owłosienia z poszczególnych partii ciała za o wiele mniejsze pieniądze! Profesjonalne gabinety mogą sobie pozwolić na oferowanie promocji, i dlatego dużo korzystniej jest wziąć udział w promocji na depilację laserową i wykonać zabieg profesjonalnie w dobrej cenie, niż oszczędzać na jakości.