Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe

Sezon zaręczynowy trwa. Panowie, którzy dotychczas zwlekali z oświadczynami, właśnie teraz powinni w końcu się odważyć, kiedy to wybór klasycznych pierścionków zaręczynowych w sklepach jest największy. Oczywiście obok klasyki pojawiają się też bardziej nowoczesne modele biżuterii. A które z nich są teraz najmodniejsze i najpopularniejsze?

Szykowne bogactwo

Projektanci od zawsze lubowali się w stylistyce rodem z epoki barokowej, która charakteryzuje się przepychem i bogactwem. Wszystko jest w niej efektowne i wyraziste, a każdy detal ma znaczenie. Nic więc dziwnego, że pierścionki zaręczynowe nawiązujące do tego nurtu w sztuce prezentują się tak niesamowicie. Zapierają dech w piersiach i zdecydowanie przykuwają wzrok.

Klasyczny pierścionek zaręczynowy utrzymany w klimacie baroku powinien wyróżniać się przynajmniej jednym elementem – formą, wzorem, rozmiarem bądź kolorem. A gdyby tak to wszystko połączyć? Miedziana szeroka obrączka zdobiona licznymi, wielobarwnymi kryształami to opcja dla pań, które nie boją się szaleństwa.

Eko-diamenty

Coraz więcej osób przejmuje się losem świata i coraz więcej osób z tego powodu odchodzi od materiałów, których proces produkcji mógłby zaszkodzić naturalnemu środowisku. Zwolenniczki eko-trendów na pewno zachwycą się diamentami powstającymi w… laboratoriach! Specyficzny proces produkcji nie jest bowiem aż tak szkodliwy dla środowiska i zajmuje znacznie mniej czasu. To jest w modzie!

A skoro klasyczny pierścionek zaręczynowy powinien posiadać przynajmniej jeden diament, czemu by nie postawić na ten typ diamentu, który został wyprodukowany bez skutków ubocznych dla natury. Efekt jest naprawdę zjawiskowy. Niektórzy twierdzą nawet, że takie diamenty wyglądają efektowniej od tych „tradycyjnych”.

Klasyka zawsze w modzie

Istnieje jednak spore grono kobiet, które mimo coraz to ciekawszych odkryć w świecie mody wciąż lubują się w niczym niezmąconej klasyce. Oczywiście o nich projektanci zawsze myślą. Zwracają się więc w stronę przeszłych czasów i inspirują się tradycjonalizmem, któremu nie można odmówić wyjątkowego piękna.

Współczesne klasyczne pierścionki zaręczynowe są delikatne, proste i niewymuszone. Pasują do każdej kobiety i każdej na pewno się spodobają. To taka bezpieczna opcja, na którą wielu mężczyzn chętnie się zdecyduje.

Klasyczne pierścionki zaręczynowe dostępne są w ofercie salonu jubilerskiego Laru.