Parę faktów o noszeniu biustonoszy

Dzisiaj w sklepach dostępne są naprawdę ładne staniki. Niestety często jednak nie wiemy, jak z tego bogactwa korzystać i nieświadomie źle nosimy te ładne staniki, co sprawia, że bardzo szybko przestają one być już ładne. Dlatego też trzeba koniecznie poznać kilka faktów związanych z prawidłowym noszeniem biustonoszy damskich!

1) Miękkie biustonosze damskie też są piękne!

Oczywiście, że tak. Dzisiaj coraz większa moda panuje na noszenie staników o twardych, wzmacnianych miseczkach. Tak naprawdę jednak wcale nie zawsze prezentują się one najlepiej. Producenci luksusowych biustonoszy mówią wprost – kobiety z mniejszymi, kształtnymi piersiami naprawdę ładnie wyglądają w miękkich stanikach.

Bez wątpienia jednak takie miękkie staniki nie nadają się na wszystkie okazje i wszystkie stroje – jednak do luźnej bluzki czy casualowej sukienki jak najbardziej tak!

2) Ładne staniki nie koniecznie muszą mieć podwójny push up

No właśnie – dzisiaj jest wręcz absolutnie ogromna moda na wielkie push upy. Tymczasem ładne biustonosze nie mają monstrualnie powiększać i protezować piersi, tylko wymodelować je, podtrzymać, nadać im ładny kształt i sprawić, że chodzenie będzie wygodniejsze.

Warto podkreślić, że często ten sam efekt, który otrzymamy za pomocą wielkiego push upa da się także jak najbardziej uzyskać stosując po prostu dobrze dobrany stanik ładnie modelujący biust. W efekcie naprawdę nie trzeba inwestować w wielkie poduchy.

Warto podkreślić, że często zwykła bardotka pięknie już podnosi piersi i uwypukla je.

3) Ładne biustonosze to oznacza – naprawdę dobrane do ciała i sylwetki biustonosze

No właśnie ładne biustonosze damskie to biustonosze dobrane do kobiety pod naprawdę wieloma kwestiami. Przede wszystkim oczywiście ważny jest tu rozmiar stanika. Dalej – istotny jest także jego kształt. Tu często kobieta sama musi popróbować różnych możliwości, żeby odkryć, co będzie najlepszym rozwiązaniem.

Trzeba także podkreślić jeszcze jedną, bardzo ważną sprawę, o której niestety wiele osób zdaje się zapominać. Otóż chodzi o to, że biustonosz i w ogóle bielizna powinna być także dobrana do karnacji kobiety oraz do tego, co naprawdę ona lubi. Żadna kobieta nie będzie się czuła w pełni sobą, jeśli będzie mieć niedobraną do siebie bieliznę. Przykładowo jeśli buntowniczka z urodzenia będzie miała ładny stanik, ale różowiutkie kwiatki, a romantyczka piękny biustonosza, ale czarny, z wieloma paseczkami i delikatnymi ćwiekami, to nie będzie to najlepszym rozwiązaniem.

Podsumowując – ładne staniki trzeba umieć nosić.