Jak poprawić uśmiech?

Idealne uzębienie ma niewiele osób. Przebarwienia, szpary, czy uszczerbki również nie dodają urody uśmiechowi. Warto skorzystać z dokonań współczesnej medycyny estetycznej i zawalczyć o idealny uśmiech. Licówki mogą rozwiązać problem niedoskonałego uśmiechu. Czym są licówki i kto może je założyć?

Jak wybrać licówki?

Licówki Łódź to bardzo cienkie nakładki, które zakłada się na zęby chcąc poprawić ich wygląd. Licówki mogą być porcelanowe lub kompozytowe. Czym różnią się licówki?

Licowki porcelanowe Łódź są bardzo trwałe oraz naturalne. Dzięki swym właściwościom w naturalny sposób odbijają światło, co pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego wyglądu. Licówki kompozytowe Łódź są rozwiązaniem, którego największą zaletą jest dużo niższa cena, niż licówek porcelanowych. Jest to rozwiązanie tymczasowe, które pozwala pacjentowi na przyzwyczajenie się do swojego nowego wyglądu. Licówki kompozytowe sprawdzają się prze dużo krótszy czas niż licówki kompozytowe. Okres 2 – 5 lat dla licówek kompozytowych Łódź to maksymalny czas, w jakim będą atrakcyjnie wyglądały. Licówki porcelanowe Łódź sprawdzają się nawet przez 15 lat.

Licówki kompozytowe Łódź są dobrym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy nie są pewni swojej decyzji. Kompozytowe licówki, które będą noszone przez kilka lat są w stanie przekonać pacjenta do bardziej trwałego rozwiązania jakim są licówki porcelanowe.

Licówki – nie dla każdego

Marzenie o pięknym uśmiechu, który może być zrealizowany dzięki licówkom Łódź niestety nie jest dla każdego. Założenie licówek nie jest możliwe, gdy pacjent cierpi na bruksizm, czyli ścieranie zębów. Dlaczego? Niezależnie od tego, czy pacjent zdecyduje się na założenie licówek porcelanowych, czy kompozytowych, żadne z nich nie są w stanie wytrzymać zgrzytania zębami i po prost ulegną zniszczeniu.

Zakładając licówki trzeba zadbać o wyleczenie zębów. Licowki Łódź mogą być założone wyłącznie na wyleczone, zadbane zęby. Próchnica, zęby zniszczone rozległymi wypełnieniami, zbyt małe i krótkie żeby, czy niewystarczająca higiena jamy ustnej również uniemożliwiają założenie licówek.

Kolejnymi przeciwwskazaniami do założenia licówek są szkodliwe nawyki takie, jak obgryzanie paznokci, czy gryzienie długopisu.

Założenie licówek Łódź jest rozwiązaniem, które może znacząco wpłynąć na wygląd uśmiechu oraz na atrakcyjność pacjenta. Piękny uśmiech daje nie tylko ładny wygląd, ale przede wszystkim pewność siebie, która podnosi samoocenę i poprawia samopoczucie. Warto korzystać z osiągnięć medycyny estetycznej, by czuć się dobrze we własnej skórze.