Oryginalne prezenty na walentynki

Walentynki to święto, które wielu osobom spędza sen z powiek. Chciałyby podarować ukochanej osobie coś oryginalnego, a jednocześnie takiego, co sprawiłoby jej sporo radości. Podpowiadamy ciekawe rozwiązania, a wśród nich kurs gotowania i masaż dla dwojga.

Walentynkowy wyjazd

Jeśli ukochana osoba uwielbia wyjazdy, to warto ją zaprosić na specjalny, walentynkowy wyjazd. Wcale nie musi to być tradycyjna modna miejscowość i uroczysta kolacja przy świecach. O wiele ciekawsze mogą być np. spacer na nartach biegowych lub skiturowych, wycieczka do jaskini czy do udostępnionej do zwiedzania kopalni. Kolacja w schronisku po narciarskim spacerze będzie zdecydowanie ciekawsza niż w luksusowym lokalu.

Wizyta w SPA

Bardzo oryginalnym, a jednocześnie regenerującym prezentem będzie wizyta w SPA. W większości placówek można też zamówić masaż dla dwojga. Jak mówią osoby, które poddały się takiemu zabiegowi, jest to wyjątkowe przeżycie. Z okazji walentynek można też liczyć na lampkę szampana.Czym jest masaż dla dwojga? To nic innego, jak masaż, który jest wykonywany u obu osób w jednym pokoju. Każda z osób ma własnego masażystę. Przy masażu dla dwojga każda z osób może sobie zażyczyć inny rodzaj masażu.

Po masażu można też skorzystać z innych zabiegów oraz popływać w basenie.

Kurs gotowania

Jeśli ukochana osoba lubi gotować, to doskonałym prezentem będzie wspólny udział w kursie gotowania. Rodzaj kursu najlepiej dobrać do tego, jaką kuchnię najlepiej lubi. Trzeba tylko zwrócić uwagę na poziom kursu. Wysłanie osoby nieco kuchennie zaawansowanej na kurs dla początkujących może stać się zarzewiem konfliktu.

Wspólne przygotowywanie jedzenia bardzo zbliża, więc taki prezent będzie wyjątkowo interesujący.

Wykonaj własnoręcznie

Wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju będzie prezent wykonany ręcznie. Może to być oryginalny, przysłowiowy szalik, ale też można wymyślić inne, ciekawe rzeczy.Żaden pan i pani nie obrażą się na domowe ciasto w formie serca. Nawet lekki zakalec będzie smakował, bo przecież ciasto jest zrobione z miłością.Można też własnoręcznie ozdobić ceramiczny kubek lub miseczkę. Osoby plastycznie uzdolnione mogą poszukać firmy, w której będą mogły taki przedmiot ulepić samemu.

Własnoręcznie zrobiony kalendarz z waszymi zdjęciami też będzie wyjątkowym prezentem.

Jednak nie jest ważne, jaki będzie prezent – kubek czy udział w masażu dla dwojga. Ważne jest, aby prezent był przygotowany z prawdziwym uczuciem, wtedy nawet najskromniejszy będzie o wiele cenniejszy niż drogi dar.