Zabiegi kosmetyczne zatrzymujące czas

Każdego dnia jesteśmy coraz starsze i niezmiennie szukamy sposobu na zatrzymanie tego procesu. Nasza skóra traci sprężystość, pojawiają się zmarszczki, a młodzieńczy blask ustępuje swego rodzaju szarości. Jeśli chcemy spowolnić ten proces i zatrzymać młodość nie musimy poddawać się operacjom plastycznym, wystarczy znaleźć salon kosmetyczny oferujący nowoczesne zabiegi.

Płytsze zmarszczki

Resurfacing twarzy to jeden z tych zabiegów, które nie tylko wspomagają urodę, ale cofają zegar. Polega on na zastosowaniu lasera, przy pomocy którego dokonuje się wielu niewidzialnych uszkodzeń skóry. To doskonała stymulacja pozwalająca na głęboką regenerację. Oprócz tego, że zmarszczki stają się płytsze, następuje także widoczna poprawa kolorytu skóry i jej struktury. Uaktywniony kolagen ściąga pory, a naskórek jest wyraźnie wygładzony.

Antidotum na wiotkość skóry

Lifting termiczny to jeden z ulubionych zabiegów, po które sięgają gwiazdy. Niemalże każdy renomowany salon kosmetyczny posiada go w swojej ofercie. Zabieg opiera się o emisję światła czerwonego, które podgrzewa skórę właściwą i tym samym powoduje obkurczenie włókien kolagenowych. Efekt jest naprawdę zdumiewający — skóra wyraźnie nabiera elastyczności, śmiało można powiedzieć, że wraca na swoje młodzieńcze miejsce. Co więcej, jędrność to nie jedyny atut liftingu. W naturalny sposób zostaje wzmożona produkcja kolagenu, a komórki nieustannie się regenerują. Na piękny wygląd nie trzeba czekać, ten jest zauważalny zaraz po wykonaniu zabiegu. Lifting termiczny można stosować na całym ciele — nie tylko na twarzy.

Zastąpić ostrzykiwanie

Jednym z dobrodziejstw, które możemy znaleźć w salonie kosmetycznym, jest mezotarapia bezigłowa, która jest fantastyczną alternatywą dla mało przyjemnego ostrzykiwania. Jest to jedna z najlepszych nieinwazyjnych terapii przeciwzmarszczkowych wyróżniających się wysoką skutecznością. Aktywne substancje wprowadzane przy pomocy specjalistycznej głowicy oraz pulsacyjnych prądów skutecznie rozprawiają się z drobnymi zmarszczkami, bruzdami oraz obrzękami wokół oczu. Zabieg mezoterapii bezigłowej przynosi błyskawiczne efekty w postaci poprawy napięcia i kolorytu skóry. Ma działanie podobne do liftingu, poprawia nawilżenie skóry i pomaga odzyskać jej piękny, zdrowy wygląd.

Współczesna kosmetyka jest istotnym wspomożeniem naszej urody, która nie jest skazana na niezliczoną ilość kosmetyków, czy użycie skalpela.

Artykuł powstał we współpracy z Medica SPA Warszawa